Coach Hc6148 52 5002 módní optika HC6148-5002-52
PayPal
Vyprodáno
Coach HC6148-5002-52 Hc6148 52 5002 módní optika
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Demo objektiv
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
52mm