Coach Hc6149 52 5582 módní optika HC6149-5582-52
PayPal
Vyprodáno
Coach HC6149-5582-52 Hc6149 52 5582 módní optika
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Demo objektiv
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
52mm