Tory Burch Módní optika Ty1064 52 3281 TY1064-3281-52
PayPal
Vyprodáno
Tory Burch TY1064-3281-52 Módní optika Ty1064 52 3281
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Demo objektiv
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Dámy
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
52mm