Adidas OR5036-026-49 Optika Or5036 49 026
náhledy
Adidas Optika Or5036 49 026 OR5036-026-49
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
49mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Dva Tony
Čirý / Průhledný
Barva čoček
Demo objektiv
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
49mm