Gucci GG0556OJ-002-47 Gg0556oj 47 002 optika
náhledy
Gucci Gg0556oj 47 002 optika GG0556OJ-002-47
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Jasný
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
47mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
47mm