Gucci GG0798O-002-53 Optika Gg0798o 53 002
náhledy
Gucci Optika Gg0798o 53 002 GG0798O-002-53
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Želvovina
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Jasný
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
140mm
rod
Dámy
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Střední
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
53mm