Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optika
náhledy
Gucci Gg0826o 53 001 optika GG0826O-001-53
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Jasný
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
145mm
rod
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
53mm