Gucci GG0827O-002-48 Optika Gg0827o 48 002
náhledy
Gucci Optika Gg0827o 48 002 GG0827O-002-48
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
tvar rámu
Kulatý / Oval
Barva čoček
Demo objektiv
Vejít se
Malý
Velikost oka
48mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Demo objektiv
chrám Délka
145mm
Most
Dámy
Pánské
tvar rámu
Kulatý / Oval
Vejít se
Malý
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
48mm