Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 sadie opticals
náhledy
Michael Kors Mk3007 51 1061 sadie opticals MK3007-1061-51
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Semi Vrtaných
Barva čoček
Jasný
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Semi Vrtaných
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
51mm