Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 andaluská optika
náhledy
Michael Kors Mk3051 53 1014 andaluská optika MK3051-1014-53
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Jasný
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Dámy
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
53mm