Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 Punta Mita Opticals
náhledy
Michael Kors Mk4114 55 3952 Punta Mita Opticals MK4114-3952-55
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Jasný
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm