Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optika
náhledy
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optika OV5503U-1178-51
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Jasný
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Jasný
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
51mm