Porsche Design Optika P8279 57 57a P8279-57A
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Porsche Design P8279-57A Optika P8279 57 57a
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
technologie objektiv
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
57mm