Porsche Design Optika P8345 50 50e P8345-50E
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 20 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Monday 18 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Porsche Design P8345-50E Optika P8345 50 50e
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Titan
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Titan
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
50mm