Porsche Design Optika P8346 55 55e P8346-55E
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Porsche Design P8346-55E Optika P8346 55 55e
rod
Pánské
Barevný rám
Bronz
Materiál rámu
Titan
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Bronz
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Titan
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm