Quiksilver Eqyeg03040 51 51ayel optika EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Vyprodáno
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL Eqyeg03040 51 51ayel optika
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
technologie objektiv
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
51mm