Quiksilver Eqyeg03052 50 50ayel optika EQYEG03052-50AYEL
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Quiksilver EQYEG03052-50AYEL Eqyeg03052 50 50ayel optika
rod
Pánské
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
50mm