Quiksilver Eqyeg03085 52 52kqc0 optika EQYEG03085-52KQC0
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Quiksilver EQYEG03085-52KQC0 Eqyeg03085 52 52kqc0 optika
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Demo objektiv
technologie objektiv
Demo objektiv
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
52mm