Adidas OR0010-85G-54 Or0010 54 85g originální sluneční brýle
náhledy
Adidas Or0010 54 85g originální sluneční brýle
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Thursday 21 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Červený
technologie objektiv
Spád
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
135mm
Záruka Watches2U
2 rok
Rozsah
UPC
Vidět vše
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Červený
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
54mm