Adidas OR0020-01Z-56 Or0020 56 01z originální sluneční brýle
náhledy
Adidas Or0020 56 01z originální sluneční brýle
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Motýl
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Spád
Kouř
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
130mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
130mm
Dámy
Kouř
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Motýl
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
56mm