Adidas OR0037-02Q-58 Sluneční brýle Or0037 58 02q
náhledy
Adidas Sluneční brýle Or0037 58 02q
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Geometrický
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
UV ochrana
Zrcadlo
tvar rámu
Geometrický
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm