Adidas OR0045-02Z-57 Or0045 57 02z originální sluneční brýle
náhledy
Adidas Or0045 57 02z originální sluneční brýle
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Motýl
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Zrcadlo
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
140mm
Most
Zrcadlo
tvar rámu
Motýl
Vejít se
Velký
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
57mm