Adidas OR0069-26X-54 Sluneční brýle Or0069 54 26x
náhledy
Adidas Sluneční brýle Or0069 54 26x
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Čirý / Průhledný
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Dámy
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
54mm