Adidas SP0006-52N-57 Sluneční brýle Sp0006 57 52n
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0006 57 52n
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Želvovina
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
57mm