Adidas SP0010-26G-63 Sluneční brýle Sp0010 63 26g
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0010 63 26g
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Oheň
technologie objektiv
Blikat
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
63mm
velikost Bridge
12mm
chrám Délka
130mm
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Barva čoček
Oheň
chrám Délka
130mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
Blikat
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
12mm
Velikost oka
63mm