Adidas SP0013-45G-62 Sportovní sluneční brýle Sp0013 62 45g
náhledy
Adidas Sportovní sluneční brýle Sp0013 62 45g
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Beige / Hnědý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Béžový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
62mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
125mm
Barevný rám
Beige / Hnědý
Barva čoček
Béžový
chrám Délka
125mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Zrcadlo
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
62mm