Adidas SP0023-26X-58 Sluneční brýle Sp0023 58 26x
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0023 58 26x
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Čirý / Průhledný
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Čirý / Průhledný
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Most nebo Pad
Most
UV ochrana
Zrcadlo
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm