Adidas SP0030-21Z-70 Sportovní sluneční brýle Sp0030 70 21z
náhledy
Adidas Sportovní sluneční brýle Sp0030 70 21z
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Bílý
tvar rámu
Aviator / Navigator
Barva čoček
Nachový
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
70mm
velikost Bridge
09mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
135mm
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Aviator / Navigator
velikost Bridge
09mm
Velikost oka
70mm