Adidas SP0058-20G-60 Sluneční brýle Sp0058 60 20g
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0058 60 20g
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Šedá
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
60mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
135mm
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
60mm