Adidas SP0060-02R-58 Sluneční brýle Sp0060 58 02r
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0060 58 02r
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Aviator / Navigator
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Polarizované
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
13mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
135mm
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Aviator / Navigator
velikost Bridge
13mm
Velikost oka
58mm