Adidas SP0069-20Z-61 Sluneční brýle Sp0069 61 20z
náhledy
Adidas Sluneční brýle Sp0069 61 20z
PayPal
Vyprodáno
Barevný rám
Šedá
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
130mm
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
130mm
Most nebo Pad
Podložka
UV ochrana
Zrcadlo
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
61mm