Arnette AN4317-12392H-50 Sluneční brýle An4317 50 12392h
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Filtr Lens
3
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
145mm
Filtr Lens
3
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
50mm