Arnette AN4318-12382W-53 Sluneční brýle An4318 53 12382w
rod
Pánské
Barevný rám
Hnědý
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
21mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Hnědý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
145mm
Dámy
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
21mm
Velikost oka
53mm