Arnette AN4319-275983-53 Sluneční brýle An4319 53 275983
náhledy
Arnette Sluneční brýle An4319 53 275983
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Polarizované
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Dámy
Pánské
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
53mm