Arnette AN4319-2871F2-53 Sluneční brýle An4319 53 2871f2
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Barva čoček
Zelená
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
145mm
Dámy
Pánské
tvar rámu
Panthos (čajový šálek)
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
53mm