Arnette AN4320-27862Q-55 Sluneční brýle An4320 55 27862q
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Žlutá
technologie objektiv
UV ochrana
Filtr Lens
3
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Žlutá
chrám Délka
145mm
Filtr Lens
3
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
55mm