Arnette AN4324-2863Y7-61 Sluneční brýle An4324 61 2863y7
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Velký
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
125mm
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
125mm
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
61mm