Arnette AN4325-27592V-54 Sluneční brýle An4325 54 27592v
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Modrý
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
chrám Délka
145mm
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
54mm