Arnette AN4332-29006G-69 Sluneční brýle An4332 69 29006g
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Štít
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Filtr Lens
3
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
69mm
velikost Bridge
09mm
chrám Délka
130mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
130mm
Filtr Lens
3
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Štít
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
09mm
Velikost oka
69mm