Calvin Klein CK18102S-199-55 Sluneční brýle Ck18102s 55 199
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck18102s 55 199
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Pevná Tónovaná
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
Pevná Tónovaná
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
55mm