Calvin Klein CK18104S-717-49 Sluneční brýle Ck18104s 49 717
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck18104s 49 717
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Na skladě, 4 k dispozici ke koupi
Pořadí v příštích 15 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Žlutá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Malý
Velikost oka
49mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Žlutá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
49mm