Calvin Klein CK18508S-414-57 Sluneční brýle Ck18508s 57 414
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck18508s 57 414
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 13 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Materiál rámu
Acetát
Barva čoček
Pomerančový
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
57mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barva čoček
Pomerančový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
57mm