Calvin Klein CK18532S-307-53 Sluneční brýle Ck18532s 53 307
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck18532s 53 307
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Zelená
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Zelená
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
53mm