Calvin Klein CK18536S-269-55 Sluneční brýle Ck18536s 55 269
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck18536s 55 269
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 15 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Hnědý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
Spád
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Hnědý
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Kočičí Oko
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
55mm