Calvin Klein CK19301S-201-54 Sluneční brýle CK19301s 54 201
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle CK19301s 54 201
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 6 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Barva čoček
Hnědý
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
rod
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
54mm