Calvin Klein CK19700S-278-56 Sluneční brýle Ck19700s 56 278
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck19700s 56 278
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
56mm