Calvin Klein CK19703S-025-56 Sluneční brýle Ck19703s 56 025
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck19703s 56 025
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 17 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Kouř
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
chrám Délka
140mm
Pánské
Kouř
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm