Calvin Klein CK19703S-248-56 Sluneční brýle Ck19703s 56 248
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck19703s 56 248
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 3 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Hnědý
Barva čoček
Hnědý
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
chrám Délka
140mm
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm