Calvin Klein CK19703S-421-56 Sluneční brýle Ck19703s 56 421
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck19703s 56 421
Apple Pay
Klarna
PayPal
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 12 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Friday 15 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Dodání zdarma UK další den
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Barevný rám
Nachový
Materiál rámu
Acetát
technologie objektiv
Kouř
Most nebo Pad
Most
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Nachový
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
Kouř
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm