Calvin Klein CK23503S-528-54 Sluneční brýle Ck23503s 54 528
náhledy
Calvin Klein Sluneční brýle Ck23503s 54 528
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
54mm